شركت بازرسی فناوری‌های پيشرفته ايرانيان ( سهامي خاص)

بازرسی-ایرانیان

داد و ستد در بازار فناوری محور موضوعي پيچيده، تكنيكی و تخصصی است و فقط به خريدار و فروشنده محدود نمی‌گردد. به‌عبارتی براي تحقق امر مبادله كالا، علاوه بر واردكنندگان و صادر‌كنندگان، بايد عوامل ديگر مانند بانك‌ها، شركت‌های بيمه، شركت‌های حمل و نقل، فورواردرها، شركت‌های بازرسي‌كننده و غيره نيز وارد عمل گردند. بدين ترتيب با دخالت و مشاركت عوامل ياد شده محيط لازم براي انجام داد و ستد اصولي آماده مي‌شود. قوانين و مقررات سازمان‌های بين‌المللی نيز تا حدود زيادی وظايف، تكاليف، مسئوليت‌ها، تعهدات و نحوه عمل هريك از عاملان فوق‌الذكر را در صحنه تجارت بين‌المللي مشخص و معين نموده است.
به‌همین منظور شرکت بازرسی فناوری‌های پیشرفته ایرانیان با ایمان به ” ان‌ ارض ‌ا… ‌واسعه”  و  “وفور نعمت” در راستای توسعه اهداف زیر در بخش بازرسی و کنترل کیفیت صنایع فناوری ایران در سال 1390 و با سرمایه دو ميليارد و يكصد ميليون ریال در اداره ثبت شرکت‌های استان تهران به ثبت رسیده و اهداف زیر را برای فعالیت‌های خویش برگزیده است:

  •     توسعه رقابت پذیری سالم در بازار و بهبود کیفیت در عرضه خدمات و محصولات.
  •     تبادل نظر و انديشه و جستجو براي يافتن راه‌های بهبود كيفيت خدمات مميزی و بازرسی.
  •     همكاری در زمينه پيشرفت حرفه مميزی و بازرسی و اشاعه فرهنگ مميزی و بازرسی و ايجاد امكانات، تبادل دانش و تجربه حرفه‌ای با استفاده از فعاليت‌ها و رويدادهای علمي، آموزشي و پژوهشی در زمينه‌هاي مربوط به مميزی و بازرسی.
  •    ارتقاء اخلاق حرفه‌ای در بين همه كسانی كه به نحوی از انحاء در امور مميزی و بازرسی فعاليت دارند.
  •     نظم بخشيدن به رقابت‌های حرفه‌ای بر اساس موازين قانونی و اخلاق حرفه‌ای و ترويج فرهنگ همكاری و رقابت سالم.
  •     ريشه‌يابي علمي مسائل و مشكلات مربوط به حرفه مميزی و بازرسی و تلاش در جهت از بين بردن تعارضات شغلی و يافتن الگوهای مناسب براي نظم بخشيدن به فعاليت‌های حرفه‌ای.
  •     رهبری ارائه تکنولوژی‌های نو و استاندارد در صنایع نوین در ایران.
  •    استفاده بهینه از پتانسیل بالای علمی و فنی دانشگاه صنعتی شریف و اعضای هیأت¬علمی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه و نیز جامعه دانشگاهی ایران.

اعضای هیأت مدیره

نام و نام خانوادگی سمت ایمیل
محمود شیری رئیس هیأت مدیره  shiri@ihti.ir
حسین ناجی نایب رئیس هیت مدیره  naji@ihti.ir
علی محمدی عضو هیأت مدیره  Mohammadi@ihti.ir
جمال تیمورنژاد مدیرعامل  ceo@ihti.ir

ستارخان جنب پل ستارخان خیابان توکلی پلاک 19 واحد 2

88812477-8

info@ihti.ir

http://www.ihti.ir